| BabyWL a întrebat:

Vreau sa aflu si eu un numar de telefon a unei persoane din timisoara. E vreun site pe net unde pot afla?!

6 răspunsuri:
| BabyWL explică:

Numar de telefon fix

| unbaiat a răspuns:

Pai trebuie sa-i stii adresa si numele complet. http://www.paginialbe.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afenei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afemei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie www.numere de elefon .com //// orange / cosmoe sau vodafon pe ce e abonat/a da clik pe prima scrie numele persoanei si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie www.numere de elefon. com //// Orange / cosmoe sau Vodafone pe ce e abonat/a da clik pe prima scrie numele persoanei si vei afla