| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa bag la pariuri, sa imi ziceti si mie daca sunt buna astea, daca nu sa ziceti si voi ce parere aveti. multumesc

stoke-manutd 2
tottenham-everton 12
st.etienne-caen 1
rennes-montpellier 1
valencia-mallorca 1
psg-auxerre 1
borrusia. d-hoffenheim 12
inter-sampdoria 12

la borrusia ci hoffenheim am o retinere, adica galbenii sunt pe 1 loc, iar hoff pe locul 5, si mai e un meci --- leverkusen(locul3) cu mainz(locul2), si aici nu stiu pe cine sa bag ori pe borrusia ori pe bayer. multumesc

1 răspuns:
| LexUTz a răspuns:

As punte acelasi bilet ca si tine! Mi se par bune cele de sus iar alea de care nu esti sigur mai bine nu le mai bagi. Sau... daca te crezi norocos baga-le si pe alea ca oricun nu stii niciodata cine castiga!

Mingea e rotunda!winking