| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand o pereche de ochelari de soare de aici
http://acvest.ro/ochelari-de-soare?page=1
ce parere aveti? se merita sau fac o greseala? multumesc, fundita

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Nu zic ca nu se merita.Tot ce zic este ca mai bine mergi intr-o zi intr-un complex comercial din orasul tau si ii alegi cu mana si cu ochii tai, macar mergi la sigur. Oricum, livrarea lor va dura enorm de mult si poate vei cheltui si banii pana atunci. straight face
Bafta! :*

| AndaWest a răspuns:

Cred ca se merita, depinde care iti plac

| ZoZoHeart a răspuns:

Merita, sunt foarte draguti big grin pupic si iti zic ca nu faci o greseala

| BiwCupcake a răspuns:

Sunt marfa :*

banuiesc ca dupa pretul lor, au lentile din sticla :-J
nu ca ochelarii ali ieftini si cu lentile din plastic sigh

si eu am ochelari de ambele feluri si te sfatuies sati cumperi dinacestia deoarece sunt buni, iar lentilele ajuta si pentru protectia ochilor >big grin