| marinush a întrebat:

Vreau sa fac cercei handmade. puteti sa imi recomandati cateva site-uri de unde as putea cumpara tot ce am nevoie pentru a face cercei? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| SashaGirl a răspuns:

Tiar trebui plastelina nasturi margele material textil sarma si niste talent
http://www.breslo.ro/blog/cercei-din-creioane-colorate-in-3-pasi astia sunt tari daca ai un crewion cu mai multe culori sau poti sa ii faci din fimo care se cumpara de pe net si nu e scump

| marinush explică:

Dar "suportul" acela ca sa-i zic asa pe care pui perlutele sau ce ai ales pentru modelul dorit de unde il pot achizitiona?