| Platinumus a întrebat:

Vreau sa fac o scutire medicala pe 2 zile la medicul de familie, dar nu sunt sigur de proceduri am voie daca sunt elev minor? ce ar trebui sa tin in minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci cu buletinul, si cardul ala de sanatate daca ai, nu stiu daca au si minorii.Si ii spui si tu ca ai nevoie de o scutire, te plangi pe acolo ca te doare nu stiu ce, ca a murit nu stiu cine, daca e spagar ii pui ceva pe masuta, etc.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai fost bolnav si stie si medicul de familie, poate solicita o scutire medicala mama ta.
Daca nu ai fost bolnav, si ai lipsit..nu cred ca se poate face ceva, doar daca insista mama.
O zi buna happy