| nodrugs a întrebat:

Vreau sa fiu admina la o pagina :3. Nu aveti nevoie >:"? Sunt activa si am experientabatting eyelashes. Dau fundita :*.

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

Avem o pagina de peste 3.200 de like'uri, si te putem pune ca si "content creatoare" pana avem mare incredere in tine, ca sa te putem pune admina mai apoi! astept raspuns!

7 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Si eu am nevoiehappy

| andra121 a răspuns:

Lasa mesaj in privat. Te pot ajuta eu big grin

| amdr001 a răspuns:

Daca vrei, lasa un mesaj, iar eu iti dau id'ul meu ca sa mai discutam!

| dianacuza a răspuns:

Eu am o pagina care are 66 le like's.Stiu ca e putin dar impreuna o putem creste.

| BabyGirlPrivate a răspuns:

Am eu nevoie de o admina la o pagina, sa ma ajuti sa creasca. :) informatii https://www.facebook.com/JournalIntimeDuneFemme