| Lolittaa a întrebat:

Vreau sa imi afc un id dar nu cu numele meu si cu nume din astea mai ciudate cine ma ajuta? funda pentru cele care imi plac kiss?

8 răspunsuri:
| Clever a răspuns:

Ce-ai zice de. motz_cool_bontz ee?smug

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

DACA ESTI BAIAT= motz_frumush3lu_mumushiku_la_mod4, jimmy_c00l.motz, motz_d3_pisik, bayat_d_carti3rh
DACA ESTI FATA= f4th4_d_carti3rh, an0nim4_an0nim4, c0c4_c0l4, fetitz_mik_si_brunethik, tzumpy_girl202, preety_girl.cool_4you, b3b3.cool_la_moda... si altele... succes! imi dai funda acum? te rog!

| mistikk a răspuns:

Sunt fata

| mistikk a răspuns:

Atunci poti sati afci id.the_ best_girl, butterfly_me, excess_de_roOz

| mistikk a răspuns:

Scz pentru raspuns dar cand am citit raspunsurile am avut senzatia ca s-a referit la mine.laughing

| madytza_7574 a răspuns:

Daca esti fata: gumy.gum big grin sau thinking kill.barbie sau alchoolic_kid

daca esti baiat: scuzebig grin n-am ideihee hee blushing

| AlexAleex a răspuns:

Daca esti fata:SwEeT♥_♥GiRl, sau Gir♥l_s♥weet
si daca esti baiat:Crazy4Ever, GeNnOsSisS_Boy, Boy_BlackAngel...
fundita?

| SoareMicutz a răspuns:

Scuze dar nu imi dau seama dupa nume daca esti fata sau baiat.
Daca esti fata : tzumpy_girl, zambesc_cand_doare_cel_mai_tare, iubesc_un_prostutz, papusica_tuturor_jucaria_nimanui
Daca esti baiat: funky4live, crazy_kid.
Cam astea sunt ideile! Sper sa te ajute!