| Lolly15 a întrebat:

Vreau sa imi creez o pagina pe Facebook, dar numele nu vreau sa fie gen "Don-soara roscata" etc. As vrea sa fie ceva original, simplu si dragut... Mi-as dori sa imi dati idei, despre ce sa fie pagina... Nu am idei la ora asta happy Am vazut multe pagini cu acelasi nume si nu-mi place. Ar fi dragut sa fie ceva original. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Pai idei despre ce ar trebui sa abordeze pagina: parodierea situatie politice actuale-prinde la public-, sfaturi utile pentru diverse[inimi frante, antistres, fitness, animale de casa], secrete ale lumii animale, anime, tarot, secrete de infrumusetare, moda zilei, scoala, fantezie, SF, barbat vs. femeie, sot vs. soacra, lumea fara internet, produse bio, cauze nobile, teorii ale conspiratiei[adica alea care spun ca inscrierile istoriei sunt modificate si cauta sa ridice la suprafata secrete murdare ale oricarui stat, nu sunt sigur ca se numesc asa] etc.
Si denumiri:,, La Baba Omida'', Secretele frumusetii naturale, Ce aniaml de apartament sa imi aleg?, Life and World, Let's Share!, De la Inima la Suflet!, Let's supose that..., Haina il face pe om?, Design it to Love it! etc. daca mai ai nevoie de idei, dai add pe fb la Nitescu Theodor si dai mesaj. Draga, idei am cat sa scriu toata viata non-stop cartilaughing