| SuNsHiNe_7692 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon.asa cam pana in 400 lei maxim 500! Ce imi recomandati si de unde sa mi-l cumpar.happybig grin?

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Buna.eu iti recomand SAMSUNGs5320 :d mi se pare ok:)
Eo vreau sa mi-l cumpar:)http://www.slashphone.com/media/data/1441/samsung-s5320-1.jpg

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nokia 6303 classic!
...de la cosmote!

| Squmppaaaa a răspuns:

Buna.eu iti recomand SAMSUNG5320 :d mi se pare okhappy

| Nono12346 a răspuns:

Iti recomand Nokia 5530 Expres music are 4 difuzoare are loc de card cartela e super fain are un meniu dragut

| SuNsHiNe_7692 explică:

Multumesc.winking

| SuNsHiNe_7692 explică:

Multumescc...laughing acu mai intervine ceva.trebe sa ii mia conving pe parinti sa imi cumepere.hee hee laughing