| vlad210 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Xbox 360 si nu am plasma, am televizor din-acela cu tub in spate. Credeti ca merge sa ma joc pe el? Daca nu merge ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Nu iti trebuie plasma/lcd ca sa te joci pe Xbox.
Atata timp cat televizorul tau are o intrare de mufa Scart, merge fara problemewinking

| John1973 a răspuns:

Merge si la cel cu Tub doar ca o sa se vada ca naiba. Mai bun ar fi unul ca asta care nu e foarte scump http://bit.ly/1w82Cs7

| BlindMind20 a răspuns:

Da, merge. Dar calitatea imaginii va fi mult inferioara fata de una HD(720p,1080P) de aceea este recomandat sa folosesti un LCD pentru o experienta mai placuta.