| lalayasmi a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog despre arta si design. ce nume sa i pun?
imi dati idei despre ce as putea sa postez pe blog. funda

Răspuns Câştigător
| jfdeoeogpde a răspuns:

Poti sa iti pui numele tau si art (ex. ruxi.s art) sau poti face o prescurtare (ex. ici :inovatie, creatie, imaginatie).iar in legatura ce ai putea posta este o intrebare penibila ....deoarece daca alegi sa faci un blog artistic ar trebui sa fi motivata avand o minte cu multa imaginatie, pe când daca intrebi ce ai putea posta inseamna ca deja nici nu sti despre ce vei spune.iti sugerez sa incepi cu ceva ce nu necesita imaginatie deoarece pentru ati face un blog de arta trebuie sa fi o fantana de imaginatie si in plus pentru a fi un blog de arta adevarat trebuie sa fie in spatele lui maturitate pentru a exprima profesionalism. sper ca ti.am fost de ajutor.

1 răspuns:
| xDariuss a răspuns:

Stai ca nu te inteleg...
Vrei ca blogul sa fie despre arta si design si ne intrebi pe noi ce ai putea scrie pe blog?
Pai nu e logic? Scrie despre arta si design.
Cat despre nume...n-am nicio idee.