| florin9999 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj in curand, dar am auzit ca nu e bine sa iti faci tatuaje vara.Am un prieten care doar ce si-a facut si zice ca daca il ingrijesc bine nu se intampla nimic.As vrea mai multe informatii si cat mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Eu am o gramada de tatuaje, nu patesti nimic daca il faci vara insa trebuie ingrijit si trebuie facut de un profesionist cu experienta nu de nea gica de la coltu blocului, bafta!

1 răspuns:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Da pai daca il ingrijesti nu ti se intampla sau i se intampla nimic :D dar du-te la un tattoo specialist cum ar fi asta http://www.google.ro/......tp?/imgres tag%3Dtattoo-kits&h=340&w=400&sz=61&tbnid=tQf2p6Wamvh9wM:&tbnh=91&tbnw=107&prev=/search%3Fq%3Dtattoo%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=tattoo&usg=__c2Oy1KuxCUZXmb59rpWdn2evUzs=&docid=U7FponWIA9hNQM&hl=ro&sa=X&ei=YHDhT5b4KYvAtAbKnIRy&ved=0CIcBEPUBMAY&dur=400 care a facut tatuajul :O