| a2 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj si am nevoie de niste detalii. In primul rand, doare foarte tare? In al doile rand, sunt din Timisoara si am auzit de Magic Tattoo, de Inkognito Tattoo si de un salon de tatuaje din Sinaia care este vis-a-vis cu casa mea si dupa usa, nu pare prea sterilrolling on the floor. Oricum, unde sa ma duc? a, si cam cat va costa?

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Se calculeaza la cm patrat, cam 7 lei daca nu ma insel.Si doare putin, depinde unde il faci.Sunt zone mai sensibile si pielea mai fina, unde doare.Sau unde e pielea mai tare,si nu doare chiar asa. Oricum, poti sa rezisti, nu te omoara happy

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Deci, eu mi l-am facut la incheietura mainiihappy O funditachatterbox.si mi si l-a umplut cu, culoare. Si iti spun sigur ca NU DOARE! Cand o sa te duci a doua oara sa-ti mai umple gooluri (daca ai). atunci o sa simtihappy si o sa curga si mai mult sange ( da' nu mult) happy Si eu vreau sa-mi m-ai fac unu' luna astahappy La ureche:X

In fine, n-o sa te doara!

Ceao!:*

| cucubau1992 a răspuns:

Ok da add la carbon_toxic si iti voi explica cum sta treaba si ce ai nevoie sa stii

| Alexa3wera a răspuns:

Daca nu ti-ai facut inca tatuajul, eu ma duc saptamana viitoare sa imi fac un piercing la Magic Tattoo si te informez cum si cat de steril e...