| sweetalinutza a întrebat:

Vreau sa imi iau alta palca de par, insa cu marginile rotunde ca sa pot face bucle si cu placile mai mari in lungime. Ce palca imi recomandati? dar sa o pot gasi in magazinele din romania.multumesc

2 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! PLaca de par Babyliss este cea mai buna. Unele vedete o folosesc. Se gaseste spre exemplu la Altex pana intr-un milion jumatate. Si nu arde parul asa de rau ca alte placi obisnuite. Sper ca te-am ajutat!