| Cherry56 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou dar sa fie cu touch screen si fara tasta glisanta si sa nu fie pe negru tongue Help me big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai poti sa-ti ei Nokia, LG sau Samsung big grin.

| mihaela0205 a răspuns:

Nu stiu...Eu m-am gandit sa-mi iau Lg Cookie sau Samsung Corby. big grin

| bd a răspuns:

Si eu zic tot LG cookie fresh. mi-am luat si eu si sunt multumita de el happy eu am cu alb si rosu happy parca mai erau cu auriu thinking sa fii sigura daca vrei un telefon touch screen deoarece sunt cam sensibilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este iphone pe alb