| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa îmi schimb fotografia de profil la Facebook, dar cand vreau mă pune sa o decupez atunci pe moment in forma de pătrat... La majoritatea la profil am văzut ca isi pun fotografia întreaga. Dar pe mine mă pune sa o decupez si sa o fac pătrată ceea ce nu îmi place... Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cand iti schimbi poza de profil ar trebui sa iti apara acolo "sa-i peste decupare" si iti lasa poza intreaga.

| Andreeamarin112 a răspuns:

Pentru a o accepta întreagă, fă-i un edit într-o aplicaţie cu mărgini, dacă ai înţeles ce vreau să spun. Nu le am cu editatul şi cu programele, dar ştiu că aşa funcţionează. Succes!