| becka133 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc o suvita de par, dar nu cu vopsea permanenta.Cu ce as putea? Dau funda+Voturi tuturor happy

7 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Daca este in zona ta vreun magazin kaufland, acolo gasesti sampon colorant de par happy Nu e permanent

| LolaLollita a răspuns:

Cu nuantator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca cu un spray, la cateva spalari se va luawinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Mareacluj a răspuns:

Un nuantator, depinde de culoare. daca vrei mai inchis iti recomand loncolor.

| allexxys a răspuns:

Pai cu un fixativ colorat sau eventual si cred ca e cea mai buna si usoara solutie sa-ti pui o suvita ce culoare vrei tutongue stii ca sunt acele extensii pe clamute care se prind foarte repede si le scoti foarte usor.
Bafta!

| ღSecretღ a răspuns:

Spray sau nuantatorwinking