| Unicorncolorat18 a întrebat:

Vreau sa le spun parintilor ca am o relație dar imi este frica de reacția lor... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi ce e o rușine să ai o relație sau ai un tată gen Daddy din IT?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e ceva care nu e in regula cu relatia ta de iti e frica de reactia lor? ce reactie ar putea sa aiba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefate ca faci o gluma si apoi pe un ton serios explica ca era imposibil ca tu etc... in caz ca reactioneaza urat.

| AliTheo18 a răspuns:

Oarecum este ok sa le spui, depinde si de varsta ta, si de caracterul lor, tu ii cunosti cel mai bine. De asemenea, e bine sa stie si ei, ca cine stie ce ti se poate intampla, si este bine sa comunici cu ei cat mai mult. Cred ca esti mai micuta daca intrebi asta. Gandeste-te bine, o sa gasesti rezolvarea daca iei in calcul toate circumstantele, o sa te lase pana la urma, ce? Te pot lega de calorifer?

| NicolaMaria02 a răspuns:

Nu le spui. E mai bine. Dupa te vor obliga sa te desparti de el.