| Rooney7 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fumat, nu serios. Asa sa ma prostesc, la caterinca. Ce tigari recomandati pentru incepatori. Dunhill alb?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te apunci de fumat "la caterinca"?
Hai ca pe asta nu am mai auzit-o...
Stai linistit si stai in banca ta.
Nu lua acest viciu ca pe o joaca, mai tarziu, iti vei da seama de gaura in buget si boala in coprul tau.
Tutunul actioneaza diferit in fiecare corp...
Iti recomand sa nu te iei de fumat!
O zi bunahappy

| T0T a răspuns:

După vei regreta poate, un lucru care te poate ucide doar să fii idiot și inconștient să îl faci măcar la caterincă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Inainte de a te apuca de fumat (si a primi sfaturi,, pretioase'' gandeste-te la riscuri te expui!
De ce sa te apuci de lucru care il poti evita? Doar pentru ca e la moda?
Gandeste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent, e oke și Dunhill.
Acum pe care vrei tu...
Eu am fumat Pall Mall.
Totuși...hmmm, gândește înainte să te apuci de fumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un teribilism in a fuma, da' ma rog. Incearca una din astea: Kent, Pall Mall, Dunhil, Marlboro etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai bine nu.

| Rapperităă a răspuns:

Si eu m-am apucat la caterinca. laughing Toti prietenii fumau, iubitul. Fumam Dunhill alb, albastru, asa ca pe astea ti le recomand. Insa m-am lasat. happy

| ohkay a răspuns:

Mai bine lasă. La caterincă poate devenii obicei și după adicție.