| ionika_8574 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de luna asta iunie 2010 sa slabesc pana in mai 2011 stiti cum as putea sa o fac dar fara sa ma imbolnavesc

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mananca sanatos.

| Floreenofficial a răspuns:

Fa sport, mergi la sala si elimina pe cat posibil grasimile, carnea si dulciurile! Succes!

| Mjdolhfi a răspuns:

Renunta la dulciuri, grasimi. Fa mult sport. Tatal meu a tinut un astfel de regim si a slabit, asta fara sa se imbolnaveasca sau mai stiu eu ce.Mananca salate cat mai multe, fructe, legume.

| Butsilee a răspuns:

A sosit varaaa:X
Fructe&legume exista mii si mii de cure:X
Cumpara de la chiosc revista libertatea pentru femei sau pur si simplu intreaba femeia/barbatul de acolohappy
Si tine=te tare de acele cure ca sunt foarte bune
Hai bafta :*

| Happyness a răspuns:

Te duci la sala si mananci mancaruri mai slabe in grasimi

| vlaaddd a răspuns:

Foarte mult sport.
O alimentatie sanatoasa si fara fast-food-uri.

| Nimic special a răspuns:

Mananca fara sa te saturi, nu manca seara, redu dulciurile, deci trebuie sa manaci putin si des in primul rand fa mult sport.winking

| buzz_1876 a răspuns:

Iti recomand o carte.
TU la regim.
acolo se descrie faptul ca trebuie sa iti schimbi in totalitate mentalitatea inainte de a incepe o cura de slabire,
si explica ce trebuie sa faci pentru a nu fi in pericol de efectul eu-eu ( cand dupa dieta greutatea revine, sau creste)
.
merita toti banii.
thumbs up