| MishuCuc a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un hobiu si nu stiu decare?(in afara de a asculta muzica si a citi)voi ce-mi sugerati?

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ce zici de un sport?

| BiaSiAtat a răspuns:

Sa teapuci de spor, de fitness, de airobic.De scris poezii, PC, animale.Etc.

| happyendings a răspuns:

Daca iti place sa asculti muzica si sa o canti din vova, poate ti-ar placea sa canti la un instrument.Fa pur si simplu ce simti ca-ti place

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Deseneaza

Canta

Danseaza

| carabinierr a răspuns:

Baiii treziti va ma, omu vrea "sa se apuce" laughingrolling on the floorde un hobby!
Vereee, hobby insemna ca e un lucru care iti place, vine din interior si sti exact care e ala!

| albrosie a răspuns:

Rugby-ul te face barbat nu femeie