| adytzu_1858 a întrebat:

Vreau sa ma combin cu o fata si nu stiu cum?

Răspuns Câştigător
| bebita15 a răspuns:

~ paii.batting eyelashes
~ in primul rand trebuie sa fi sigur ca ii place de tine tongue.
~ invit`o la un suc si vezi ce reactie o sa aiba sau pe afara daca iesiti cu prieteniii. si incerci sa te apropii de ea si sa vb cu ea.
~ apoi poti s`o intrebi daca vrea sa fie cu tine.
~ simplu'.

BAFTAAA`! love struck
:*

6 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai daca si ea te place incearca sa va imprieteniti mai mult si cere-i prietenia.

| AzZy a răspuns:

Pai... fi dragut cu ea, zi-i glume, fii mereu langa ea canf=d are nevoie si asa o faci sa te placa si peste vreo luna o intrebi daca vreti sa fiti impreuna, daca da, de bine, daca nu, asta e, mai sunt un milion, dar asta depinde si ce varsta ai... bafta! (funda?)

| simona_2792 a răspuns:

Pai da`te la ea smugfura`i un sarut asa din intamplare sh dupa spune`i ca e speciala sh abureli de ale sh zii ca vrei sa te comb cu ea smug

| KerriL a răspuns:

Mai intai afla daca ea vrea sa fie impreuna cu tine si apoi poti s-o intrebi.intre timp poti sa creezi o relatie de prietenie puternicawinking

| David89 a răspuns:

Poi pentru prima data fi atent la comportamentul ei si vezi daca se uita la tine cand nu esti atent.Deci intreab-o ce parere are despre o intalnire? Si daca accepta la sf...intalniri incerci sa o saruti...Baftabig grin

| adytzu_1858 explică:

A am unspe ani