| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund, dar nu stiu cum... Imi puneti da niste modele de frizuri? [ sunt fata ] Cele mai frumos frizuri funda:*

1 răspuns:
| kri a răspuns:

Http://www.emoculture.ro/tunsori-emo.php aici sunt niste tunsori chiar interesante.k toate k unele sunt vopsite cu nu stiu ce culori...nu ma refer la alea asa la tunsoare! mie imi plac mult tunsorile in genul asta! te fac mai populara:))Si ma cool nu stiu km acum depinde daca iti plac si tie