| Anonim753682864528643 a întrebat:

Vreau sa-mi dau încă o gaura în ureche. Unde m-as putea duce și cât costa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ti-ai dat-o si pe cealalta.

| ElenaSA a răspuns:

La un cabinet medical sau la un salon.

| Me01 a răspuns:

Buna
Sunt saloane anumea care dau gaura in ureche si ca sa nu se infecteze îți pun iei un Cercel medicinal care i-l porti o săptămana si după i-l schimbi.

| 德尼莎 a răspuns:

Te poti duce la un salon dar sunt si anumite bijuterii la care iti poti face gauri in urechi de ex la mine in oras sunt 2 bijuterii la care iti face gaura unde vrei cu cercel medicinal si costa doar 15 lei. depinde de locul la care te duci pentru ca la salon poate fi mai scump

| kagom3 a răspuns:

Hmm.aveam eu o bormasina pe acasa.te pot rezolvalaughing glumeama...
du-te la un cabinet happy