| Anonim1045 a întrebat:

Vreau sa-mi fac altfel parul maine la scoala ca de obicei il prind intr-o coada...Mentionez ce mediu si negru... Puteti sa-mi dati niste sugestii dar sa nu fie complicat?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai pune`ti niste cleme cat mai colorate sa iasa in evidentabatting eyelashes
pune`ti o cordeluta
impleteste`l
prinde`ti 2 codite love struck vei avea un aer mai copilaresc, si vei fi apreciatabatting eyelashes

alte ideei nu mai am, dar ai putea sa te inarmezi cu elastice, agrafe, fixativ/spuma si o perie/pieptene si lasa`ti imaginatia sa faca treaba in locul taubatting eyelashes

Bafta :*

4 răspunsuri:
| Brianariri a răspuns:

Doua codite.Lasat pe spate.Prins intr-o patre, intr-o coada.

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Fa-ti doua cozi impletit jos foarte lejere

| yoshiko a răspuns:

Poti sa ti-l prinzi in coc. Sau sa ti-l impletesti spic dar e mai greu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l lasi pe spate sau sa-ti faci un coc.