| Pdelia a întrebat:

Vreau sa-mi fac maine a doua gaura in ureche cu pistolul vreau sa stiu daca o sa ma doara? ajutati-ma plsss

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai o sa te doara un pic dupa, dar nu atat de tare ca si cu acul.Trebuie sa stii cum sa te ingrijesti apoiwinking

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nuu doaree :-o. eu in urechea stanga am 4 cercei si in dreapta am 3. O sa simti ca o mica pishcatura si atat. oh go onj stai linijtita :**

| Doddel a răspuns:

Pai daca e a 2 a inseamna ca ai mai avut una si trebuie sa stii

| gossipgirl a răspuns:

Normal ca o sa te doara.

| Pympyke a răspuns:

Eu cand mi-am facut nu m-a durut deloc big hug poti linistita :* faza ii ca nu am putut sa dorm vreo 2zile pe parte in care mi-am facut gaura, dar nu te teme nu este sfarsitul lumii

| Vali_1342 a răspuns:

Nu te doare nimic!

| Pdelia explică:

Ms mult pentru ajutor:*

| theocs a răspuns:

Nu mersi