| Whiskey a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id dar nu stiu cum!
Numele meu este Bianca...nu vreau sugestii de gen frumusica, dragutica...
Vreau ceva simplu si dragut!happyFUNDA+VOT

5 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Bianca_superba_ta
iubareata_ta

| Sombrero a răspuns:

Bi.anca; b.bianca; bian.ca; biaanca; biancaa; bianca96(pui anul nasterii); b.bius; bbbia; bibex03(sau ce numar vrei tu); byby.a (initiala numelui tau de familie); bibux.b;
Sper ca te` am ajutat! Funda?batting eyelashes

| alina1999 a răspuns:

Buna! Poti sa-ti faci de exemplu: bianca_anul nasterii, bianca_numele de familie, bibi_bianca, bianca.bibi, si multe altele

| LoVeRoCkY a răspuns:

Bianca_all4you mi se pare tare!happy

| patygirl a răspuns:

BiAnKa _StAr sau Just.me_Bia.for.u Biankutza_tha inocent.kid_biank sympatikutza_biank sweet.girl.by.bia frumm_bia_love By_AnK love struckBiancalove struck cam astea-s ideiile mele! sper sa-ti placa! funda? :*