| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj. Nu foarte mare,dar nici un nume pe incheietura. Ceva sa ma reprezinte. Sunt in zodia pesti,imi plac calatoriile,natura si lucrurile vechi. Cineva cu un tatuaj reprezentativ, cineva care se pricepe nu vreau sa-mi dati un site de tattoo ca am vazut destule.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

ディックを吸う

| Sociopat a răspuns:

Fa-ti tatuaj cu Snoop Dogg.'Cuz dat negro be pimpin'!

| 德尼莎 a răspuns:

Ce zici de o busola iar langa ea sa fie asezata o pana, imagineaza-til si cu umbre. ^^

| dream36 a răspuns:

Nu te lua de mine ca nu zic la misto. Creaza si tu 2 pesti de ''aur'' si un cutit cu o picatura de sange, care cica cade de pe cutit.

| Razvan_Andronic_1997 a răspuns:

O sa ii fac ma-tiiwinking