| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Vreau să-mi instalez PhotoShop-ul, dar nu ştiu cum. Cine îmi poate da şi mie un link sau ceva?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu stii nici macar de unde sa-l descarci, crede-ma nu-ti lua inca photoshop, pentru ca pierzi timpul degeaba.
Pierzi timp descarcand programul, pierzi timp instalandu-l si o sa pierzi timp stergandu-l.
Uita-te pe net la video-uri ale oamenilor care lucreaza in Photoshop si o sa vezi ca este cam greu.
Eu lucrez de ceva timp in photoshop, dar nu in chestii foarte grele, si oricum este destul de dificil.
Mai bine incerci ceva mai usor.
Eu imi dau doar cu parerea, dar daca vrei sa incerci, cauta pe net si poate gasesti ceva, dar eu iti zic ca-ti pierzi vremea degeaba daca nu ai experienta in alte programe ca sa vezi cu se mananca editarea photo.