| Rowanna09 a întrebat:

Vreau sa-mi redecorez camera si n-am >idei?: Ma puteti >ajuta?: Mie imi place culoare mov. Vreau imagini, cea mai frumoasa funda+votwinking

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Heii :]. Eu daca mi-as redecora camera as face-o asa.

Doi pereti mov inchis, iar ceilalti doi si tavanul mov deschis. As pune pe un perete un colaj de poze decupate cu mine si prietenii mei de cand eram mici si pana acumhee hee si un poster cu vedeta sau trupa mea favorita.

Daca vrei, poti sa-ti faci si origami sau bratarile prieteniei si sa le pui prin camera. Poti sa mai faci si desene pe perete [ nu tu, un specalist, ai putea sa-ti scrii numele sau sa desenezi ceva care te reprezinta :d ].

Succes, kiss

| Mary_2872 a răspuns:

Si eu imi fac camera tot mov! M-am indragostit de imaginea asta de prima oara de cand am vazut-o. sper sa iti placa.este a 2-a imagine de la acest link: http://www.hgtv.com/......index.html