| totElodia a întrebat:

Vreau sa slabesc. Ce as putea sa mananc la scoala, avand in vedere ca prin frigider nu am nimic slab caloric, care sa nu ingrase. Este ceva ce pot cumpara de la magazin dar cu care as putea slabi treptat? Mentionez ca as dori ceva care sa tina de foame pentru ca ritmul scolar este obositor. P. S: ceva care sa nu necesite paine.

1 răspuns:
| Emanuel12301 a răspuns:

Buna, si eu sunt in situatia ta sunt putin mai grasut si totusi incerc sa slabesc, eu iti recomand sa mananci stiu si eu ceva cum ar fi sa iti pui cateva mere sau alte fructe iti vor time de foame pana ajungi acasa dar intre timp iti mai recomand ca pana acasa sau la scoala sa faci putina miscare sa fugi sau sa te plimbi aca seara ai putea bea un pahar de lapte si sa faci putine exerciti asta tear ajuta tot timpul ( si in timpul scoli si in timpul liber. Sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu.