| LCD a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista un program...ceva...cu care sa vad in direct ce se intampla intr-un oras...tara...unde se filmeaza centrul de exemplu, capitala. si eu sa pot urmari big grin stitibatting eyelashes?
am mare nevoie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zi asa de la inceput :))
http://www.earthcam.com

4 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Intri pe situl orasului si cauti camerele, toate orasele importante au camere. (asta daca stii franceza)

| LCD explică:

Vreau sa vad Parisul live! crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jurnalul.ro/webcam/piata-presei-libere-12.html
Ai un buton deasupra imaginii "Alege alta camera", click acolo si alegi ce vrei sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.earthcam.com/search/ft_search.php?term=Paris%2C+FRANCE
Mai era un cod cu care puteai sa vizualizezi si sa controlezi o multime de camere de pe terra... daca stiti codul(nu e link) postati aici...mersi