| diannelove21 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot face sa imi iasa parul la fel de blond la radacina ca si pe varfuri fara sa ma decoloreaz inainte de vopsit, doar cu vopsea ceva de genul, fara pallete xxl ca nu imi place, pls?

Răspuns Câştigător
| Funditsa a răspuns:

NORMAAAAL ca radacina iti creste cu alta culoare, deoarece parul tau nu este blond-alb, este vopsit, iar maroniul ala este fosta ta culoare de par. Ceea ce trebuie sa faci este sa te duci la un salon. Cred ca exista o vopsea ce culoare vrei, care iti face parul sa creasca blond-alb, cum vrei tu. Noroc :*:*

4 răspunsuri:
| Funditsa a răspuns:

Pai tu vrei sa il faci definitiv? sau recent?

| diannelove21 explică:

Definitiv fiindca eu sunt vopsita blond alb, dar radacina nu imi iese la fel de alba, iese maroniu asa, exista o vopsea cu putere mai mare dar sa nu fie decolorant?

| diannelove21 explică:

Cred ca nu m-am exprimat eu corect,

| diannelove21 explică:

Cred ca m-am exprimat eu gresit si tu nu m-ai inteles... mie imi creste radacina, ma vopsesc cu aceeasi nuanta, dar nu mai iese la fel si la a doua vopsire, vroiam doar daca se stie de o vopsea mai tare, atata tot.nici saloanele nu fac minuni sa stii:pup si multumesc pentru raspunsuri, vreau sa iti dau fundita dar nu stiu cumsad