| Renata_Renny_1999 a întrebat:

Vreau sa te uiti,si sa-mi zici ce parere ai si cateva sugestii sau cristici.
Si daca ai cont pe youtube si iti place nu uitati sa dati un like si subscribe.
Sii,vreau sa-mi lasi si o provocare sau o intrebare pe pagina de facebook, care ii pusa in descriere. (la videoclip)
Si sa-l dai mai departe. daca vrei.
Multumesc!
http://youtu.be/R2qqVX45NGQ

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam robotizata. Zici totul ca si cum ar trebui sa zici lectia la istorie.Nu te jignesc, dar fii mai libera in fata camerei. Esti timida, hai cu putin curaj si fi tu insuti.Bafta mare. Pupii :*

| EmmaLoLy a răspuns:

Putin editat + o picatura de curaj big grin
Esti cam timida.dar fiind la inceput.big grin
este frumos..nu uita..CURAJ big grin

| Renata_Renny_1999 explică:

Multumesc happy O sa prind mai mult curaj big grin