| Lalala a întrebat:

Vreau si eu cele mai frumoase status de dragoste(triste) pe care le stiti!
thx

Răspuns Câştigător
| any3la a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticlacrying…

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna…

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii(caprui, verzi), cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata
I can forgive/ but I can’t forget/ I hope you know/ You’ve lost my respect…
Dragostea incepe cu un zambet, infloreste cu un sarut si se termina cu o lacrima.
There’s no grater agony than bearing an untold love story inside you.
Though I laugh and say "I’m happy", can’t you see there’s no one who misses you more than me?
http://www.statusuri.ws/statusuri/statusuri-de-suparare/
Fundita?