| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Vreau si eu ceva descrieri cool pentru hi5... vreau multee :X:X...

1 răspuns:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
pai eu am asa:
Heiiii! Aici Allexalove struckAm [[.]] ani data sh anul nu c0nteazaaoh go on, L0cuiesc undevaa deepartetongueAm muUlti prieteni dintre care cu unu ma inteleg perfeect=p~!
Imi plashee:Sa ma Plimb C R0lele, ploaia in zilelel de varaaa:Xmuzicaaatongue.Yubesc culorile:movv:Xnegrulove struckportocaliu sh albastruuu:-xxxNu'mi place:sa nu mearga netu/pc'uu=]] sa tipe cineva la mineebig grinsa ma certt cu prieteniiii:S
urasc, DeTesT C0calarI PitSipoancele=]]
Gataa! Atat v'a ajunge!=]]paa!=]]

sau:

Heii! Cine sunt euu?! Sunt Allexa:XRadlaughing Tip, Glumesc, Plangcryingbat feeling beat upSuunt:
c0pilaroasa[pentru ca imi place:X]
crazy[pentru ca asa vreau eutongue]
matura[[uneori]]
aeriana[[cand ies cu prietenii:X]]
Imi place sa tip, sa fac p0ozZe, sa rad si daca na'i loc de mine...INgHeSuIeTe!=]]=]]