Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783643intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
21 Noiembrie 2010
anaisu intreaba:

Vreau si eu descrieri de poze la hi5. cele mai multe si frumoase funditalove struck

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    21 Noiembrie 2010 16:09
    Adela50 a răspuns:

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nů´tsi fåce griji oh go on ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal .love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . love struck happy Dar . smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . hee hee"

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´love struck . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! smug :* ´.

If you hold my ` hand ! love struck ´˚ . I will` take you away ! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In...

• 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 21 Noiembrie 2010 16:27
    Djlsghtnquuw a răspuns:
    -El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
    -Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck
    -Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
    -Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
    - As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
    -Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
    -E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
    -Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
    -All this time in love with you was cry
    -E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
    -Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
    -Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
    -Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
    -Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
    -Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
    -Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
    -Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
    -Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
    -Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
    -E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
    -Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
    -Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
    -Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
    -Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
    -Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
    -Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
    -As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar...
  • 21 Noiembrie 2010 15:46
    Delire a răspuns:
    Be smart. Be clever. Put me in your heart 4ever!

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

Iam de mana sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate..."

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.

Dau rime coerente, Te ard la sentiment, Tsi se pare un miraj, Fac ce fac si te scot din peisaj

Doua inimi, doar un foc:X

2.Nu uita ca toti traim sub acelasi cer!

3.Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorul

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare!

2.Asta-s eu si n-ai ce face, mami alta nu mai face
    Ea nu are aripi, Are doar vise cce*o inalta, sus sussss de tot
    Nu te gandi sa ma tragi in jos doar pentru ca sunt mult mai sus decat tine.

2. Promisiunea e promisiune iar eu am promis ca nu voi mai plange.

Plina de Idei pentru o iesire din Banal, acea Copila cu Acel ceva Special... Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA"♥"
    - Vreau ace privire. vreau acel glas care ma iubeste si ma scoate din impas.

-Dar a ta prezentsa.provoca dependentsa.
    Frumusetea este in oricine, dar nu oricine este in stare sa o vada
  • 21 Noiembrie 2010 15:55
    anonimeea a răspuns:
    Te uiti ca fraieru`in trecut Si-ti dai seama ce-ai pierdut Ma vezi ca zambesc frumos Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost

Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!

Cei care ma critica si ma invidiaza. vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!

Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!

Suficient de matura sa stiu ce imi doresc, dar suficient de copila sa ma prefac ca nu'mi dau seama

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea

Ce le tot pasa pe cine iubesc, cu cine vorbesc, de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac cu cine, cum, unde si cat!

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau.

Spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

umblai cu ea. stateati impreuna. Mie-mi ziceai ca ma iubesti. Ha, ha ce gluma buna

Tu ma Asteptai sa vin Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt ce`a cu telefonul inchis

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!

Iubeste`o nu`mi pasa, Pastreazo` de tot`, iar pe mine cand ma privestii` sa te lingii pe bot

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta

A fost ca o poveste, eram copii, eram noi toti, a fost dar nu mai este

Daca o pasarica ti-a soptit ceva atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc

Crezi in dragoste la...
  • 21 Noiembrie 2010 16:29
    Andreeashine a răspuns:
    Ai descoperit si tu hi5rolling on the floor?
    numai cocaalari si pokemoni pe acolo
  • 25 Decembrie 2010 15:13
    Raspuns anonim:
    Ce pitipoance. asa v-a invatat pe voi doamna invatatoare sa scrieti?