| KatJolie a întrebat:

Vreau si eu idei de iduri. da cu nume din astea mai...inteligentelaughing funda.

2 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Fatacucarliontiinpar, numai_eu, niciodata_delete, glossy_glossy_things, giltter_cool_fashion, fashion_coolz_yop, creeaza_numai_vise, dreams_make_here, luv_me_say_that, yop_yep_(numele tau), colors_magic_world, brezzee_summer_colzz, id_nobody_approved,
cap_in_punga, yo_disponibila, stiu_ce_fak, poker_my_life, lady_GAmaraa, ursoaik_4_you

| xInessix a răspuns:

X.biix_luuv
b.bibi_eu
Bubuleaka_e_cu_tine_mereu_sa_nu_uiti_asta