| Summerismine a întrebat:

Vreau si eu justin bieber Die in your arms sau as long as you love me sau - All around the world[versuri romana]

1 răspuns:
| NaruToNR1 a răspuns:

"Atâta timp cât Love Me"
(Feat. Big Sean)

Atata timp cat ma iubesti [x3]

Suntem sub presiune,
Șapte miliarde de oameni din lume, incearca sa se integreze în
Ține-l împreună,
Zâmbet pe fața ta, chiar dacă inima ta este încruntat (încruntat)
Dar, hei acum, știi, fată,
Amândoi știm că este o lume crudă
Dar voi lua șansele mele

Atâta timp cât mă iubești
Am putea fi foame, am putea fi fără adăpost, am putea fi rupt
Atâta timp cât mă iubești
Voi fi platină ta, voi fi argintul vostru, voi fi aurul tău
Atâta timp cât lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-ma iubire (ma iubesc)

Voi fi soldat,
Combaterea fiecare secundă din zi pentru visele tale, fata
Voi fi Hova dvs.
Poți fi Child Destiny meu pe fata scena
Deci, nu te stresa, nu plânge, nu avem nevoie de nici aripi sa zbor
Doar ia-mă de mână

Atâta timp cât mă iubești
Am putea fi foame, am putea fi fără adăpost, am putea fi rupt
Atâta timp cât mă iubești
Voi fi platină ta, voi fi argintul vostru, voi fi aurul tău
Atâta timp cât lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-ma iubire (ma iubesc)

[Big Sean]
Yo, B-I-G
Nu știu dacă acest lucru are sens, dar tu ești aleluia meu
Dă-mi un timp și loc, și voi rendez-vous, iar eu voi zbura la el,
Te voi bate acolo
Fata stii ca te-am
Noi, încredere...
Un cuplu de lucruri pe care nu pot scrie fără "U"
Acum suntem pe partea de sus a lumii, pentru că asta e doar modul în care o facem (face)
Obișnuia să-mi spună, "Cerul este limita", acum cerul e punctul nostru de vedere (vedere)
Omul acum am ieși ca, "Whoa" (O, Doamne)
Camere foto și trage punctul (trage)
Întreabă-mă ce e partea mea cea mai bună, eu stau pe spate și punctul la tine
Tu, tu cea pe care am argumenta cu, mă simt ca am nevoie de o fată nouă care urmează să fie deranjat cu,
Dar iarba nu este întotdeauna mai verde pe partea cealaltă,
E verde, în cazul în care l-ați uda
Deci, eu știu că am probleme de copil adevărat, adevărat, adevărat,
Dar aș lucra mai degrabă, pe asta cu tine
Decât să mergeți mai departe și să înceapă cu cineva nou
Atâta timp cât mă iubești

Atâta timp cât mă iubești (iubirea-mi da da da)
Am putea fi foame, am putea fi fără adăpost, am putea fi rupt
Atâta timp cât mă iubești
Voi fi platină dvs. (platină), voi fi argintul vostru, voi fi aurul tău
Atâta timp cât lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-mă iubești
Atâta timp cât lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-mă iubești (Voi fi argintul vostru, voi fi dvs. de aur )
Atâta timp cât lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-iubire
Atâta timp cât te iubesc, iubire, iubire, mă iubești
Atata timp cat ma iubesti (asta e tot ce vreau copil)
Atâta timp cât te iubesc, iubire, iubire, mă iubești
Atâta timp cât te iubesc, iubire, iubire, mă iubești (te rog nu pleca)
Atâta timp cât mă iubești