| dulc3'maria a întrebat:

Vreau si eu melodii noi "manele" cu mihaita piticu, biju, adi de vito, florin salam, florin purice. sa fie asa.tristelove struckva rog care ascultati sa imi raspunde'ti cu cat mai multe.restul nu raspunde'ti aiurea.mersi mult

Răspuns Câştigător
| divinuu a răspuns:

Pai. Mihaita Piticu-Daca nu te impaci cu mine. O ador:X. florin salam-ma intreb iubirea mea.salam-pentru toate clipele, salam-am sarutat pamantul.
Pupici:*

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Frate macar a recunoscut ca asculta manele da?raised eyebrowsNu ca altii gen:"Vreau si eu exemple de manele pentru o prietena."Apreciez ca ai recunoscut ca asculti manele intr'un loc in care sunt asa de criticate.

Oricum eu NU am ascultat manele, nu ascult in prezent(deci nu am de unde sa-ti dau melodii) si nici nu voi asculta!

| YOLO3e333 a răspuns:

Ascult salam dar mai am o sansa, yee...

| Domyno a răspuns:

Pitzi ce esti raised eyebrows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suferi ca nu este bine sa suferi dupa baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau melodya cu mihaita pitycu proba amanta

| lovethewayyoulie a răspuns:

Ma mir cum de nu scrii prescurtat :p.laughing Pitzipoanca ce esti! Uaaaa!@