| B3happy a întrebat:

Vreau si eu melodii pentru botez. Populara, usoara, chiar si manele, daca sunt mai frumoase si pe care sa se poata dansa.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E plin de muzica numai sa alegi

| MorenytaShuttUp a răspuns:

Cauta pe net Colaje cu Nicu Paleru, Emilia Ghinescu, Muzica de petrecere, manele gen Sorinel de la Propeni, Gaby din Giulesti, Adrian Minune, Dan Ciotoi, Hore, Sarbe si muzica usoara nu prea se pune asa ca incearca sa pui cat de putina. (Asta am pus si eu la un botez si au fost multumiti invitatii). big grin