| bybyshor18 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje dragute pentru prietenul meu.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

Acel EL din viata mea nu este perfect, insa e tot ce am nevoie. E omul care ma iubeste, care imi este alaturi si atunci cand plang, si atunci cand rad. E omul care face orice sa ma binedispuna atunci cand am o zi proasta si cel care nu uita sa imi spuna vorbe tandre. E cel care stie ca nu sunt perfecta si ma iubeste asa cum sunt fara sa incerce sa ma schimbe. E barbatul pe care il iubesc cu toate ale lui, bune si rele! Te iubesc

Tu îmi faci inima să râdă, chiar dacă ochii mei plâng ♥

Niciodată nu ai înțeles că eu nu te vreau pe tine... Eu vreau să fim noi.♥

Deși el nu e singurul băiat din univers, e singurul care contează! ♥

Numele tau e scurt.
Dar ocupă tot spațiul din inima mea. ♥

Atunci când îți spun că vom rămâne împreună mereu, să mă crezi. Pentru că nu te mint. ♥

Mai ții minte când ne-am întâlnit prima oară?
Nici unul din noi nu a crezut că vom însemna atât de mult unul pentru celălalt. ♥

Voi fi aici pentru tine.
Oriunde, oricând. ♥

Ia-mă de mână și hai, să fugim împreună! ♥

El e romantic, câteodată ironic, nebunatic, simpatic, dulce, glumeț, supărăcios, copilăros... Dar e PERFECT pentru mine. ♥

Ştiu că nimeni şi nimic nu ne poate despărţi.
Tu rămâi minunea mea de fiecare zi. ♥

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc.Te voi pastra in inima mea pentru totdeauna`; x

2 răspunsuri:
| onuza_3588 a răspuns:

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

Mi-e frica sa merg cu masina atunci cand sunt cu tine.Pentru ca atunci cand sunt cu tine sunt beat/a de fericire si ar putea sa-mi ia permisul.

Buzele tale par sa se simta singure.N-ar vrea sa le intalneasca pe ale mele!

Vata de zahar? NU.Sirop de capsuni? NU.Ciocolata? NU.Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

Tu ma faci sa rad tu ma faci sa plang tu ma faci sa simt ca traiesc. tu ma faci sa iubesc!

O scoica de aur e inima mea; perla iubiri se afla in ea daca scoica se sparge de stancile reci perla iubirii ramane pe veci.

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.

Poti sa spui 'te iubesc' intr-o secunda? Daca da da-mi o secunda din viata ta iti voi fura un minut te voi saruta o ora si te voi iubi o viata.

Cel mai greu pe lumea asta este sa afli de ce te-ai nascut. Acum eu stiu: ca sa te intalnesc pe tine, si sa te iubesc.

Tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-a pururi. Te iubesc!

Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea; daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua; daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeu? TE IUBESC!

Acolo unde nu exista fericire, acolo unde staruieste intunericul si viata trece fara alinare, acolo sunt eu, inecandu`ma in lacrimi de dor pentru TINE!

Noapte buna! sa visezi ceva frumos la noapte! la mine normal..la ce te gandeai?