| Heytu a întrebat:

Vreau si eu niste site`uri de unde imi pot cumpara haine online happy si mai ieftinutse. va rog. astept site`urile voastre preferate. pups

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa ce au scris cei de mai sus, poti cauta pe bloguri dieferite hainute vintage sau noi la preturi ok. Si cand zic vintage nu ma refer la sh. :)
Sper sa nu ma acuze nimeni de reclama ascunsa, e prima oara cand fac asta, dar matusa mea croseteaza hainute si zic eu la preturi super ok. Blogul ei este: http://atelierul-roxanei.blogspot.com/
In plus in lista ei de bloguri mai sunt si alte bloguri care comercializeaza hainute. Poti arunca un ochi.;)
Spor la cumparaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.quelle.ro, www.saora.ro, www.yokko.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.west-coast.ro

| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
Haine de cumparat si de nelasat!
postari zilnic, preturi pentru orice buzunar

| dcosmin a răspuns:

Pentru haine spot misto si la pret bun www.adidasi-haine-online.ro