| ioanaaaaaaaa a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri de iubire ceva de genu,[stiu nu ai putut sa renunti la mine asa usor] fundita:*

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna. uite cateva :
-E fata care e mereu langa tine, fata a carei priviri iti face bine.
-Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu` sufletului. E inocenta, dementa, dulce cand vrea. Si ar fi putut fi doar a ta!
-Spui punct`. Dar nu se termina niciodata! Pentru ca te atrage ca nici o alta fata.
-Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi!
-Acea copila, cu acel ceva special.
-Inca iti amintesti de aceea fata. Care era preferata ta odata.
-Mult timp a trecut, nimic nu s-a schimbat... La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste.
-Ai oftat adanc, singur pe afara. Dar azi m-ai strans in brate pentru ultima oara!
-Amintirea ei inca te doare. Si stiu ca mori de nerabdare. Sa o vezi...dar nu mai apare. Caci ceea ce i-ai facut, doare.
-Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.
-Acum nu mai e cum era. / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!
-Degeaba iti pare rau, tu ai ales sa fi asa, deci lasa-ma nu ma mai cauta.
-Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
-Ma vrei langa tine? Vrei sa ma atingi, sa ma saruti? Lupta si ma vei avea. Arata-mi ca meriti. Eu ti-am aratat deja.
-Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
-Sunt eu mica. Da a dracu`. Nu stii ce ma duce capu`. De vrei sa te joci cu mine. Baga`te daca te tine. Dar iti spun ca nu`i d bine! :X
-Paharele sus. Sampania sa curga. Noroc pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa planga.
-Desi tii la ea. Spui ca te`ai suparat. Plin de Dracii. Dar pana la urma tot cu ea te impaci.
-Cu putin fard. Si un zambet dulce. Vei ascunde clar ca inima iti plange.
-Spui ca sunt copilaroasa. Iarta`ma dar copilul asta. Nare timp de o relatie serioasa.