| mirelwshha a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri care sa exprime nepasare, indiferenta sad
Vreau cat mai multe!

1 răspuns:
| AdeLinuTza_5528 a răspuns:

~Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul lor minunat, dar nici astazi nu s-a inventat un baiat care sa merite tot ce au ele de dat~

~Si vreau oricand sa ma simt libera, sa zbor.sa stiu ca am trait inainte sa mor~

Sh cam atat cu increderea.stiam ca asa se va intampla, dar n-am vrut sa cred...suflet naiv!

Iubitul tau ti-a daruit clipe ca in rai si tot iubitul tau te trimite in iad!

Treci la tabla si nu stii, ai in cap numai prostii dar cum naiba sa gandesti cand pe mine ma iubesti!
sper ca ti-au folosit[funditalaughing]