| flow_3204 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cu iubire moarta, fara cale de impacare, ceva de genu amintiri clipe de neuitat dar toate astea in zadarchatterbox dau fundita mersi:*

Răspuns Câştigător
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Nu stiu daca e exact ce vreii :

"A fost atat de greu…straight face.Am urmat ce am vrut eu.dar cu timpul s’a dus.Am uitat pe parcurs.in inima la mine.A ramas doar atat.Copilul ce plangea la inceputstraight face "

Ce bine mimezi fericirea…ti-am mai spus …ai putea sa ma uiti daca bei ceva in plus……shhh! si tacerea e un raspuns…atunCi dc ai plans?

Spun ca nu-mi pasa.Mie imi pasa sa stii. Spun ca plec azi.Da’o sa ma-ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi-e dor.Sincer mi-e dor. Spun ca sunt ok.Cand de fapt nu mi-e usor

"Cum sa-l uiti, cand pentru el ai renunta la tot?!

[A avut` sansA lui de a` fi cu eA`. e preA tarziu` acum sa` ii mai` spuna` „zana mea"

[. Doar o voce-mi spune "vei regreta". si ma-nfioara faptul ca e vocea mea. ]

Undeva e scris in legea pamanteasca:"Cei ce se iubesc ajung sa se urasca"!

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si altadata.

"si-ai pierdut`o asa cum pi3rzi un fulg de nea.ce se topesthe pe mana tha

"Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile, Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->! "

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x

- "Dar am vazut ca timpul trece, nu sta sa-mi leg eu siretu`, nu sta sa iau din nou startul daca n-am pornit cu dreptul.„

Nu mi’a ramas nici’o speranta Tu mi le’ai ars pe toate

N-am vorbit serios cand am spus ca nu te iubesc Trebuia sa tin strans Nu trebuia sa te las sa pleci/

Sper sa iti placa :*`

1 răspuns:
| OnixXdd a răspuns:

Ah, viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele imi mai amintesc de mine…

A fost odata iubireee adevarataalove struck A fost ce-a fost si n`o sa mai fie niciodatasad

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc.

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta.

Acum totul e pierdut, Ai ramas doar in trecut!