| Acidclorhidric a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fiţe pentru hi5tonguehee hee
Cele mai faine si cele mai multe vor primi funditaaa:X:X:X

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

De ce nu mai invatat cum sa traiesc fara tine?

mi-e greu fara tine, mi-e atat de greu fara tine pun piesa noastra pe repeat si o ascult la nesfarsit mi-e dor de tïne.

Lupt cu oricine pentru tine :X

Sufletul meu plange, plange dupa tine. Acum tu esti cu alta eu nu mai am pe nimeni.

Tu numai durere lasi in urma…

Pesonalitatea mea, ma scapa de greu, pentru ca ce-i frumos, ii place si lui Dumnnezeu

Am de`astea cu miile laughing, imi place sa le colectionez; x

| oanna_7222 a răspuns:

Stie cum sa paseaska elegant sa te uiti dupa fundul ei, stie sa isi faca parul sa vrei sa-ti treci mana prin el si stie sa zambeasca timid ca sa vrei sa o mai vezi o data!

Cu vorbe frumoase nu tine,
Taci, ca-ti sta mai bine.

ne-am indragostit [:X]
Pe dracu...laughing
Tu de mine smug
Eu de altu devil

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul lor minunat. dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce au ele de dat.

Daca femeile nu ar exista...toti banii din lume nu ar avea sens

nu-ti vine sa crezi cand ironic iti zambesc si iti spun ca nu te mai iubesc?

E genu de fata crescuta la tara c u sunca afumata si paine de secara, sanii ei, mama, te omoara arata de parca atunci cand trage aer nu-l mai da afara se misca sexy prin lanu` de porumb. Mama, mama, mama, ce fund rotund

Nu ne sarutam, ne zambim, nu ne imbratisam, ne fugarim, nu ne iubim, ne jucam, dar oare jocul acesta nu e de fapt iubire?

Dumnezu a creat trandafirii iar dracul i-a pus spinii