| Rallu_8961 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de regrete din partea persoanelor care mi-au gresitwinking

funda pentru cele mai multe si mai frumoasewinking

mersilove struck

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Am ramas La fel de inocenta. Diferenta e ca acum NU imi mai este frica de APARENTE.nu-mi mai pasa De nimeni!

si ce daca loomea nu ma place, `s obisnuita si nu fiu lasata in pace... dar viatai cruda, plina de greseli, ce vrei sa fac? sa o repar eu?laughingoh go on

Se iarta da nu se uita lucrurile care dor.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce inseamna statusuri de regrete? Cuvinte, expresii de regret? Suna mult prea pretentios si fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te besK dimka SK 1