| Roxx_2569 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri din melodiibatting eyelashes. Dar sa fie scrise corect gramatical big grin.
:*.

2 răspunsuri:
| Rubiiiii a răspuns:

• Mobilu` pe silent. Ești derbedeu. Iar le-ai dat la târfele alea număru` tău.
• Telefonu` sună întruna dar mai bine îl închid, noaptea asta e specială, nu vreau să o stric.
• Să gustăm din vin puțin, să uităm cum ne cheamă și de unde venim
• Ai vrea să vezi zâmbetul meu în fiecare dimineață, și să fiu mereu la fel de iubăreață.
• Nu mai vreau să te văd niciodată, m-ai demoralizat pentru ultima dată.
• Nu există fum fără foc, privirile sunt atente... pissy, pe tricou ți-am lăsat niște amprente.
• Te combini cu urâte ca să-ți țină de urât.
• Sunt amintirile mele. 0 regrete, numai belele.
• Toată noapte n-am dormit, cu nebunu m-am iubit.
• E doar sfârșitul capitolului, începutul următorului.
• Se întâmplă câteodată, fumând țigarea la fereastră, de mână un băiat și-o fată, îmi amintesc iubirea noastră.
• Râd când te văd plângând, dar nu rezist prea mult... și eu plâng, te iau în brațe și te strâng... te strâng de gât.
• O ard în mod bizar, cu bomba-n buzunar, cu stilul meu murdar, vă *** în gură iar.
• Sunt pătimașă și toți băieții să mă aibe-ar vrea, dar nu au șansă căci eu mereu voi fi numai a ta.
• Mă ajută, mă îndrumă să fac doar lucruri bune. Nu l-aș lăsa, nu l-aș schimba pentru nimic in lume.
• Eu îmi *** viața, viața mă **** pe mine, suntem un cuplu fericit și ne simțim bine.
• Nu te-aș schimba cu nimeni și nimic, pentru mine tu ești tot, altceva n-am ce să zic.
• Acum nu mai e cum era. Acum e puternică, știe ce vrea.
• Iar atunci când noi poate n-o să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.
• Să nu crezi că petele se șterg ușor din sufletul meu. Sunt clipe pe care nu le pot uita. Ciudat. Ție îți spuneam că ești clipa mea.
• Zâmbete-n exces. N-avem nici un motiv serios de stres.
• Îmi place când te rişti. Îmi place cum te mişti.
• Domnişoară te rog nu grăbi pasu`, lasă bassu` să te mişte, începe balansu`.
• Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti, şi îmi vine să mor că tu nu mai eşti!
• Şi n-ai să mă mai vezi că mă plâng, n-ai să mai vezi că mă ascund. Sunt pur şi simplu ceea ce sunt! Şi încă o dată iert... dar nu uit.
• Nu mă interesează că lumea vorbește. Oricum ei se întreabă "de ce ea zâmbește?".
• Odată de mă săruți, toată viața nu mă uiți, cât ești tu de șmecherit, ca mine n-ai întâlnit.
• Era o copilă cândva. Acum gândește altfel puștoaica.
• Tocurile au fost făcute pentru ca femeia să calce lumea în picioare. Într-un mod elegant.
• Fără griji și fără gânduri rele, toată lumea e pe caterincă și se vede.
• Am uitat ce ți-am spus și cum era înainte. N-am uitat să te iubesc, doar că nu-mi aduc aminte.
• Eu sunt fata care te-a scos din minți. Cea mai rea dintre fetele cuminți.
• N-are rost să te prefaci. Știm că ne vrei, știm că ne placi.
• Hai băiete ca să bem puțin vermut și să ne iubim mai mult.

| StefanJobs a răspuns:

Sunt in sfere inalte plutind peste viata si moarte.

Sunt atat de clasic incat pot fi exprimat prin citate latine.

Dacă totu-i chimic noi toţi suntem de fapt metale grele
E dovedit că noi toţi suntem de fapt doar praf de stele

Tot ce am sunt o mână de păcate din păcate
Din fericire inima mea le şterge pe toate
Fac fulgii să îngheţe în aer, tu zici magic
Prafuri legale, tu zici fantastic
Preţul plătit e probabil tragic