Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2964918intrebari
Quiz-uri TPU
StarShinerS
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Iul
SATI 280.205AFISARI
124.129VIZITE
109.992V. UNICI

Vreau si eu niste statusuri foarte frumoase, simple dar originale.plzzzzzz

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Http://sweety-things.weebly.com/ intra si tu aici...
  • a răspuns:
    şi când vine vorba de iubire spune-le că tu mă ai pe mine !

pentru că îmi zâmbeşti , pentru că mă răsfeţi , pentru că mă alinţi , pentru că mă amăgeşti , mă superi şi apoi mă împaci . te iubesc !

ne privim şi ne placem, dar ne despărţim când încă ne iubim, ne prefacem .

şi fi al meu cât ţine orizontul , de parcă cerul ne-ar permite totul , de parcă am putea pluti mereu şi niciun drum vreodată n-ar fi greu .

iubirea este atunci când el mă strânge în braţe de parcă aş fi singura lui comoară .

spunei inimii să bată , focului din nou să ardă , să te mai găsesc odată .

spunei ploii să nu cadă , vântului să nu mai bată , toate o clipă să dispară , să rămânem doar noi o seară .

o viaţă şi o zi în braţe să te ţin ar fi prea puţin .

cause you're the apple to my pie, you're the straw to my berry, you're the smoke to my high and you're the one I wanna marry. cause your the one for me and I'm the one for you and we're the perfect two .

îmi doream mai mult tupeu, puţin mai mult curaj … nu ţi-am spus „adio" în faţă, ţi-am zis „pa" într-un mesaj .

nu întinde mâna la nimeni că te arzi şi ai să vezi cât de mulţi te uită dacă mâine cazi .

ştiu, uneori e prea târziu, să lupt de una singură nu ştiu, eşti atât de departe, un final fericit din poveşti neterminate.

şi dacă după tot ce ţi-am spus, n-ai înţeles nimic - defapt trebuia să simţi, nu să-nţelegi . dacă după tot ce-am făcut, nu-nsemn nimic pentru tine, de ce nu vrei să mă dezlegi ?

până la ultima serie, ea străluceşte în mizerie, şi doar câteva griji legate de cei dragi o mai sperie .

îi bate inima unei leoaice în piept. când zice c-o să fie bine simţi că toate cele grele trec .

te-am văzut din nou pe stradă, acum cu prietena ta . păreaţi aşa fericiţi, da' ce să fac, să mă bucur pentru tine sau să-ncerc să vă despart ? când mintea spune să uiţi...